BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Aktualitet

“Rrinin me dylbi dhe ndërroheshin çdo 2 orë”, e vërteta e ‘shpellave’ në mes të detit në Himarë, ja çfarë ka pikasur Blendi Fevziu

“Rrinin me dylbi dhe ndërroheshin çdo 2 orë”, e

Emisioni Opinion ndau një fakt interesant për postet e ushtarëve të vendosura në mes të shkëmbinjve.Siç tregon drejtuesi i Opinion, ato përdoreshin nga ushtarët gjatë komunizmit për të vrojtuar “armikun”.

Blendi Fevziu: Këtu ka edhe diçka shumë interesante, janë postet e vrojtimit të ushtarëve komunistë. Duken si shpella natyrale në fakt janë postet e vrojtimit të ushtarëve të kohës e Komunizmit. Rrinin me dylbi me orë, çdo dy orë ndërroheshin dhe nuk e di çfarë prisnin, askush nuk erdhi asnjëherë në fakt, se këtu as nuk arratisesh dot se është shumë larg.

“Rrinin me dylbi dhe ndërroheshin çdo 2 orë”, e