BREAKING NEWS

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen koalicionet parazgjedhore. Zbardhen emrat e deputetëve që votuan pro

Miratohet nisma e opozitës parlamentare: Hapen listat dhe ndalohen
x

Aktualitet

Rriten temperaturat, ja si parashikohet dita e parë e Korrikut

Rriten temperaturat, ja si parashikohet dita e parë e Korrikut

Nesër (e mërkurë, dt. 01) nuk priten reshje në të gjitha qarqet por temperaturat do vijojnë të jenë të larta.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 01) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 33°C

në vendet e ulëta: 20 / 36°C

në vendet malore: 15 / 33°C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt. 01) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.