BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Aktualitet

Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron jetë një 70-vjeçare tek Infektivi

Rritet bilanci i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri, ndërron

Është shënuar edhe një tjetër viktimë si pasojë e koronavirusit. Mësohet se ka ndërruar jetë një 70-vjeçare që ishte e shtruar tek Infektivi.

Deri tani në vendin tonë kanë ndërruar jetë 34 pacientë të prekur nga Covid-19.