BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Aktualitet

Rritje temperaturash e diell, por ja si do jetë moti në fundjavë

Rritje temperaturash e diell, por ja si do jetë moti në fundjavë

Në Shqipëri, Maqedoninë Veriore dhe Mal të Zi pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë për këtë periudhë kohore.

Mot i ngjashëm pranveror do të vazhdojë deri në fundjavë. Për fundjavë pritet depërtimi i një fronti të ftohtë nga veriu dhe verilindja. Temperaturat do të kthehen në normale, madje mund të jenë nën normale, pak a shumë dimërore për viset tona kontinental.