BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x
BREAKING NEWS

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në presion nga amerikanët për arrestimin e tij, dyshi i ambasadës vizitë blic në selinë e PD

Berishës i vijnë sinjale të këqija, prokuroria në
x

Aktualitet

“Rrugaçëri”/ Erion Braçe doli me reagimin e revoltuar, Artan Hoxha i kthehet ashpër dhe ia numëron ‘një për një’: Problemi duhet parë diku tjetër!

“Rrugaçëri”/ Erion Braçe doli me reagimin e

Mbrëmjen e djeshme në ndeshjen Shqipëri-Poloni tifozët shqiptarë hodhën shishe në fushë.

Për këtë akt reagoi edhe ish-zv.kryeministri Erion Braçe, i cili e quaji rrugaçëri.

Mirëpo në postimin e Braçes nuk ka munguar as një reagim nga gazetari Artan Hoxha.

“Ne problemi duhet pare diku tjeter. Me cdo stadium ne bote nuk ka shishe plastike, te pakten aty ku rasti me ka cuar te shoh furboll, nga Lisbona ne Moske, nga Stokholmi ne Stamboll, nuk shiten shishe plastike brenda stadiumit vetem gota plastike qe nuk rrezikojne askend. Por makuteria per te fituar para nga kompania qe FSHF ka lejuar te shese pije brenda stadiumit e degradoje gjendjen ne kete situate. Si i gjeten shishet plastike ne duart e titozeve ky eshte problemi zoti Braçe, pastaj merremi edhe me tifozet qe godasin me celular ose me monedha metalike ne fushe….”, shkruan Hoxha.

“Rrugaçëri”/ Erion Braçe doli me reagimin e