BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Aktualitet

“Sali, dorëzo bllokun e Metës”/ Artan Hoxha publikon fotot që po shpërndahen me shpejtësi dhe ngre dyshimet e forta: Djalli me brirë! Të jetë rastësi vallë?!

“Sali, dorëzo bllokun e Metës”/ Artan Hoxha publikon fotot

Gazetari Artan Hoxha ka dalë me një reagim ironik në rrjetet sociale. Teksa ka publikuar një foto të 6 janarit 2021 nga protesta në SHBA dhe një foto nga 21 janari 2011 në Shqipëri. Hoxha vë re një rastësi të dyshimtë.

“Djalli gjen menyrat e veta, per te qene prezent ne ngjarjet e rendesishme

Te jete rastesi valle???!!!

Ne foton e pare: “Djalli me brire” ne Kapitol Hill, 6 janar 2021.. me moton “Bajden, dorezo mandatin e vjedhur”...

Ne foton e dyte: “Djalli me brire” perpara kryeministrise 21 janar 2011.. me moton “Sali, dorezo bllokun e Metes”...”, shkruan Hoxha me ironi.

“Sali, dorëzo bllokun e Metës”/ Artan Hoxha publikon fotot

Më të lexuarat