Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sarandë/ Drogë në makinë, arrestohet 16-vjeçari

Postuar: 13/03/2018 - 15:49

Policia e Sarandës ka vënë në pranga një 16-vjeçar pasi është kapur me drogë në makinë.

Burime nga policia bëjnë me dije se automjeti tip BMË nuk i është bindur fillimisht urdhrit e më pas është arritur të ndalohet.

Policia ka vënë në pranga vetëm njërin nga trafikantët dhe ai është i mitur. Mësohet se në pranga ka rënë shtetasi Andi O, 16-vjec nga Tepelena ndërsa L.M, 32-vjec nga Tepelena është larguar me vrap.

Në makinë janë gjetur dhe sekuestruar rreth 6 kg marijuanë, te cilat kishin destinacion Greqinë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 28

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2018 - 14:40

Një përfaqësi e studentëve shqiptarë të hedhur në protesta masive në kërkim të plotësimit të 8 pikave të cilat sipas tyre do të përmirësojnë, lehtësojnë një arsimim të lartë më cilësor në Shqipëri i kanë drejtuar një

Postuar: 13/12/2018 - 14:32

Personat që vuajnë dënimin në burgun e Drenovës në Korçës i kanë dërguar një letër Ministrisë së

Postuar: 13/12/2018 - 14:23

Senati Akademik i Universitetit të Arteve ka dalë në mbështetje të protestës së studentëve, 

Postuar: 13/12/2018 - 14:16

Janë 14 skuadra mes Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë që rezultojnë të bllokuara nga Ta

Postuar: 13/12/2018 - 13:57

Pas përfundimit të seancës plenare në Kuvend, studentët po e  zhvendosin protestën e tyre

Postuar: 13/12/2018 - 13:44

Aktori Robert Aliaj i cili ishte njëri nga emrat qw u përfol si i proceduar nga policia ditën e d

Postuar: 13/12/2018 - 13:15

Ka përfunduar prej disa minutash seanca parlamentare, ndërsa deputetët e mazhorancës kanë shman