BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Aktualitet

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa tjetër u kap në … Zbulohen FOTOT, ky është kamioni ku ishin fshehur 1.3 ton

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa

Ministria e Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka publikuar pamjet e kamionit me banane ku ishin fshehur 1.3 ton kokainë, por në fund u kap vetëm 1 kilogram, pasi droga u hoq nga policia në Itali dhe një GPS.

Droga mes bananeve

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa
Ministri maqedonas, Naqe Çulev ka konfirmuar sot se gjatë aksionit të mbrëmshëm në Krushopek të Sarajit është konfiskuar vetëm një kilogram kokainë, ndërsa janë arrestuar 4 persona.

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa

Bananet në kamion
Siç shihet nga fotot kamioni është i mbushur me banane dhe shihet dhe pakoja e kokainës mes arkave me banane.

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa

Sasi rekord kokaine, ministri maqedonas: Ne konfiskuam vetëm 1 kg, pjesa