BREAKING NEWS

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo rrëfen momentet e goditjes së Sali Berishës: Ishte e pabesueshme

"Njeri i rrallë, kishte gjakderdhje por...”, Floriana Garo
x
BREAKING NEWS

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i njohur zbulon emrat dhe prapaskenat, tregon përplasjet e qeverisë me ambasadën amerikane: Kjo është e pazakontë, që nuk kishte ndodhur kurrë më parë

‘Armiqtë e Yuri Kim-it në Shqipëri’/ Gazetari i
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti: Do isha më i fortë se Këlliçi më 14 maj

U tërhoq nga balotazhi, 'shuplaka' e fortë nga Alimehmeti:
x
BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x

Aktualitet

Sekuestrimi i një sasie të madhe kokaine, kush janë 4 të rinjtë e arrestuar në Tiranë (Emrat)

Sekuestrimi i një sasie të madhe kokaine, kush janë 4 të

Një aksion i madh i koordinuar ndërmjet policisë shqiptare, asaj malazeze dhe DEA-s amerikane, vendosi në sekuestro një sasi të madhe kokaine.

Mësohet se janë arrestuar 15 persona, dhe 4 prej tyre janë të rinjtë që u kapën sot në Tiranë me pistoleta dhe kallashnikov.

Ata janë identifikuar si Bledar Matoshi, 33 vjeç, i cili është dënuar edhe më herët për armëmbajtje pa leje.

Kid Koshenja, 28 vjeç, i cili është dënuar më herët për plagosje të rëndë.

Klajdi Vrioni (Kodra) 32-vjeç, i dënuar më parë për armëmbajtje pa leje dhe plagosje të rëndë.

Redion Meshi 22 vjeç, i cili ishte drejtuesi i automjetit ku u gjetën armët.

Më të lexuarat