Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)

Kapet 'mat' Ilir Meta (VIDEO)
x

Aktualitet

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush

Agjensia e administrimit të pasurive të sekuestruara dhe të konfiskuara ka sekuestruar Hotel ‘Vollga’ në Durrës. 

Kjo agjensi pritet të dalë në konferencë dhe njoftim zyrtarë gjatë ditës sot.

Në periudhën e privatizimeve, ky hotel i kaloi një pronari që pretendonte pronësinë e saj.

Ndërsa në vitin 2011, ky hotel i kaloi Emiljano Shullazit.