BREAKING NEWS

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”, zbulohet komunikimi pak minuta para vrasjeve (Video)

Gazetari Artan Hoxha publikon audioregjistrimin e “21 janarit”,
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja cila ishte lidhja e ish agjentit të FBI-së me Agron Nezën

Skandali “McGonigal”/ Gazetari Artan Hoxha zbulon prapaskenat, ja
x
BREAKING NEWS

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për shpalljen time non-grata

Meta me akuza të forta drejt kryeministrit: Rama ka lobuar për
x
BREAKING NEWS

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Del foto, ja kush është 75-vjeçari që vrau gruan dhe
x
BREAKING NEWS

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen e rëndësishme me këtë vend

Lajm i mirë për Shqipërinë/ Qeveria firmos marrëveshjen
x
BREAKING NEWS

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë gjahu, më pas shkoi tek vëllai i tij dhe...

Si ndodhi tragjedia në Gramsh? 75 vjeçari vrau gruan me armë
x
BREAKING NEWS

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë: Dënojmë sulmin, autoritetet të hetojnë ngjarjen

Dhunimi i gazetarit Elvis Hila, BE del me reagimin e fortë:
x
BREAKING NEWS

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i tragjedisë në Gramsh

Ekzekutoi me armë gjahu gruan dhe vëllanë, arrestohet autori i
x

Aktualitet

Sëmundja e rëndë i mori jetën, Ardit Gjebrea bën dedikim prekës për avokaten e njohur shqiptare: Duhet ta kishim pirë edhe një kafe të fundit bashkë!

Sëmundja e rëndë i mori jetën, Ardit Gjebrea bën

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar për ndarjen nga jeta të avokates së njohur, Denisa Daka, e cila prej shumë vitesh merrej me çështjet civile.

Përmes një foto të postuar në Instastory, ai është shprehur shumë i trishtuar pafund dhe do të donte që të kishin pirë një kafe të fundit bashkë.

Më tej, Arditi ka theksuar se Denisa ishte avokatja e tij e parë.

I trishtuar pafund jam sot për ikjen tënde kaq shpejt, po nje kafe te fundit ta kishim pire e tè qeshnim!

Do te te kujtoj gjithmone per energjine, humorin tend, per optimizmin dhe deshirèn per jete.

Avokatja ime e parè – Denisa!”, ka shkruar Gjebrea.

Sëmundja e rëndë i mori jetën, Ardit Gjebrea bën

Kujtojmë që Denisa Daka vuante prej shumë kohësh nga një sëmundje e rëndë dhe kishte nevojë për transplant të palcës.