BREAKING NEWS

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5 anëtarëve të Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve, nga Bujar Nishani tek Besnik Mustafaj

Ndodh për herë të parë në PD/ Zbardhen emrat e 5
x

Aktualitet

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte

Lëkundje tërmeti janë ndjerë sërish në Korçë disa minuta më parë, duke krijuar panik tek banorët.

Tërmeti me epiqëndër në Korçë me magnitudë 2.7 dhe 2 km thellësi, ndërkohë që nuk raportohet për dëme materiale.

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte