BREAKING NEWS

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik

“Të gjitha gati brenda vitit 2021”, Rama jep lajmin fantastik
x

Aktualitet

Sërish tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Sërish tërmet në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë të vogël  ka lëkundur Tiranën dhe Durrësin mbrëmjen e kësaj të mërkure.

Lëkundja me mangitudë 3 e shkallës Rihter e kishte epiqendrën në detin Adriatik me një thellësi vetëm 5 km.