BREAKING NEWS

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri i kampeve të Sirisë, Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm, tregon çfarë pritet në fazën e dytë

Nis operacioni për nxjerrjen e fëmijëve shqiptarë nga ferri
x

Aktualitet

Sërish viktima nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë tregon çfarë ka ndodhur 24 orët e fundit

Sërish viktima nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë tregon

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit 3 pacientë nuk e kanë mposhtur virusin vdekjeprurës.

Në 24 orët e fundit, me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID-19 një 70-vjeçar nga Tirana, 71-vjeçar nga Lushnja dhe një 81-vjeçar nga Korça. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve.

Më të lexuarat