BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

'Sfiloi' në zyrën e kreut të Gjykatës dhe nxori VIDEO në ‘TikTok’/ Pasi ILD ka nisur hetimet, reagon e revoltuar ‘flakë për flakë’ Etilda Gjonaj dhe paralajmëron: Ja çfarë i kam kërkuar KLGJ që prej dhjetorit të 2019 për këtë gjyqtare

'Sfiloi' në zyrën e kreut të Gjykatës dhe nxori

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, ka reaguar menjëherë pasi kryetarja e Gjykatës së Elbasanit ka publikimit disa videove ku ajo shihet duke sfiluar nga gjykata apo duke lëvizur me makina të shtrenjta.

"Qysh prej dhjetorit 2019 i kam kërkuar KLGJ-së verifikimin dhe marrje mase për Kapedanin.Të pakomentueshme shfaqjet e gjyqtares së Elbasanit. Uroj të merret vednimi i duhur dhe të hetohet pasuria e kësaj gjyqtarje", u shpreh Gjonaj.

Postimi i Etilda Gjonajt:

Të pakomentueshme shfaqjet e gjyqtares së Elbasanit dhe për të ardhur keq që qysh prej dhjetorit 2019, i kam kërkuar me shkrim KLGJ-së verifikimin dhe marrje mase për të pas lirimit të një subjekti kriminal.

Tani uroj që jo vetëm të merret masa e duhur, por edhe të hetohet në mënyrë të thelluar gjendja pasurore e kësaj gjyqtareje. Tipike për një pjesë të atyre që nuk kanë kaluar ende Vetingun dhe vijojnë të gërryejnë drejtësinë nga brenda! ReformaNukDoNdalet dhe kush e ka turpëruar drejtësinë do të përballet me të deri në fund!

Më të lexuarat