Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen që do ndodhë së shpejti në nivele të larta të politikës, ja çfarë më tha Rama

‘Bomba’ e radhës nga Spartak Ngjela: Ju tregoj lëvizjen
x

Aktualitet

SHBA ashpërson gjuhën dhe paralajmëron arrestime kriminelësh, befason me reagimin Enkel Demi: Zonja Kim dhe të dënuarit me burgim të përjetshëm e mbështesin...

SHBA ashpërson gjuhën dhe paralajmëron arrestime

Një ditë më parë, diplomatja amerikane Yuri Kim tha se mbështet SPAK dhe Policinë e Shtetit në hetimet e kryera.

“Rastet e rëndësishme shpesh shoqërohen me fushata të shtrenjta për të hedhur dyshime dhe konfuzion, për të blerë ndikim, për të mohuar të vërtetën, për t’i shpëtuar drejtësisë. Le të jemi të qartë: kjo ka të bëjë me dënimin e kriminelëve të njohur – asgjë më shumë, asgjë më pak. Ne mbështesim fuqimisht SPAK & ASP”, shkruan Kim në “Twitter”.

Gazetari i njohur Enkel Demi me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Facebook” ka ironizuar Ambasadoren e SHBA-ve Yuri Kim duke cituar se:

“Zonja Kim dhe të dënuarit me burg të përjetshëm e mbështesin fort Reformën në Drejtësi”.