BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën në darkë, 2391 të vdekur

SHBA rritje e tmershme e të infektuarve, 135.738 deri të dielën

Numri i rasteve me  koronavirus në Shtetet e Bashkuara vazhdon të rritet shpejt. Që nga e diela pasdite, janë infektuar të paktën 135.738 njerëz në çdo shtet. Uashington, D.C. dhe katër territore të Sh.B.A-së, kanë testuar pozitive për virusin, sipas një baze të dhënash të New York Times, dhe të paktën 2,391 pacientë me virus kanë vdekur.