BREAKING NEWS

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm: Ky ilaç i zakonshëm ul rrezikun e vdekjes nga koronavirusi

Lajm fantastik! Shkencëtarët bëjnë zbulimin e bujshëm:
x

Aktualitet

Shënohen sërish viktima nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin për 24 orët e fundit

Shënohen sërish viktima nga COVID-19, Ministria e

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit, tre pacientë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusin.

Me gjithë përpjekjet e mjekëve, e kanë humbur betejën me COVID19 një 78 vjeçar nga Peqini, një 80 vjeçare dhe një 87 vjeçar nga Tirana. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve.