BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Sherr i madh në mes të Bllokut në Tiranë, grushte, karrige, tavolina dhe shishe kokës brenda lokalit (VIDEO)

Sherr i madh në mes të Bllokut në Tiranë, grushte, karrige,

Një sherr masiv ka ndodhur në një lokal të njohur në mes të Bllokut. Disa persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin brenda ambienteve të lokalit.

Nga pamjet filmike të publikuara nga gazetari Enrik Mehmeti, shihet qartë se një grup çunash po goditen me karrige, tavolina dhe shishe.

Më të lexuarat