Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sherr me thika në Shkodër, zbulohet emri i të plagosurit

Postuar: 13/02/2018 - 13:08

Një plagosje me thikë kë ndodhur ditën e sotme në Vaun e Dejes. Nga të dhënat e para mësohet se si pasojë e një sherri të momentit ka mbetur i plagosur Xhulio Rodestani. Ai është goditur nga një bashkëmoshatar i tij, ndërsa është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe ka nisur punën për kapjen e autorit. 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2018 - 08:43

Policia e Durrësit ka ndaluar 2 persona të dyshuar si aurorë të vjedhjes se prokurorisë.

Sipas burimeve të policisë, janë ndaluar dy shtetas, njëri nga Durrësit dhe tjetri nga Sukthi.

Të dy personat janë ndaluar me urdhër prokurorie pas hetimit të nisur.

Postuar: 25/05/2018 - 08:02

Gjykata e Apelit të Durrësit ka liruar nga burgu ish-drejtorin e Rrugëve, Andi Toma.

Postuar: 25/05/2018 - 07:18

Katër turistë austriakë dhe tre shqiptarë janë izoluar në malet e Lurës, ndërsa të alarmuar kërkojnë ndihmë.

Postuar: 24/05/2018 - 22:58

Gazetari investigativ  Trashëgim Sokolaj ka zbardhur detaje nga ngjarja e djeshme në Prokurorinë e Durrësit, ku janë grabitur materiale në server dhe pamje të kamerave të s

Artan Lulaj Prokurori

Postuar: 24/05/2018 - 22:49

22-vjeçari Marvi Mihali u vra barabarisht me thikë nga disa bashkëmoshatar në 31 korrik 2017.
 

Postuar: 24/05/2018 - 22:27

Moderatori dhe gazetari Artur Zheji tha se Agron Xhafaj, vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj  është në burgun e Çivitavekias në një qytezë në Romë.