Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sherr në Gjirokastër, 3 persona godasin me sende të forta 49 vjeçarin

Postuar: 14/03/2018 - 17:35

Tre persona kanë goditur me sende të forta një 49 vjeçar në qytetin e Gjirokastrës. Mësohet se ata  janë denoncuar për dhunën e ushtruar ndaj personit me iniciale A.M në lagjen "Gërhot".

Sipas policisë personat me inicialet Z.I., Sh.I., dhe S.I., vjeç, 32, 47 e 34, banues në Gjirokastër, janë autorët e dyshuar të dhunës.

 

 Motivet e konfliktit nuk bëhen me dije, ndërsa çështja po hetohet nga organi i akuzës në Gjirokastër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 35

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2018 - 15:50

Senati Akademik i Universitetit të Tiranës ka dalë në mbështetje të studentëve.

Postuar: 12/12/2018 - 15:35

Kur në Tiranë ‘vlojnë’ protestat e studentëve, në Bulqizë janë ngritur minatorët.

Postuar: 12/12/2018 - 15:22

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dhe Instituti Kombëtar i Statistikave (INSTAT) pub

Postuar: 12/12/2018 - 14:57

Vijon protesta e studentëve përpara kryeministrisë, ndërsa një prej të rejave që e kaloi natën në

Postuar: 12/12/2018 - 14:35

Mjekët grekë deklarojnë se shqiptari Aleksandër Luca nuk është përdhunuar në qeli.