BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Aktualitet

Sherr në studio! Anila Hoxha nuk përmbahet ndaj zv.ministrit të Brendshëm: Filan fistëku? Keni dështuar që nga blindat me xhama të errëta…

Sherr në studio! Anila Hoxha nuk përmbahet ndaj zv.ministrit të

Zv.ministri i Brendshëm Julian Hodaj është përplasur me gazetaren Anila Hoxha teksa ishte duke diskutuar në studio në lidhje me të riun Stiven Dashi që shkaktoi aksidentin e frikshëm tek Ambasada Italiane.

Në momentin që gazetarja kërkonte të dinte pse nuk ishte arrestuar Dashi, Hodaj i tha të mos i merrte kohën.

Pjesë nga debati në Open

Julian Hodaj: Do më lini të flas...jo po filan fistëku

Anila Hoxha: Filan fistëku ju referuat? Filan fistëku?? Do flas gjithmonë me raste konkrete sepse kështu nis fenomeni me raste konkrete…unë jam këtu t’ju bëj pyetje dhe fenomeni nis që me ato operacionet me blinda e me mjete me xhama të errëta…

Julian Hodaj: Faleminderit që konsumuat çdo minuta të mundshëm

Anila Hoxha: S’jemi politikanë të marrin kohën e njëri-tjetrin këtu…

Julian Hodaj: Ja prapë, zonja Eni ju lutem, do flas unë apo të flasë tani se në studio të ndryshme…

Më të lexuarat