Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sherr nën efektin e alkoolit në një festë, shqiptari masakrohet me thikë

Postuar: 21/07/2018 - 22:25

Pasi kanë konsumuar alkool në një festë private, ka lindur edhe sherri.

Sigurisht protagonistë janë shqiptarë dhe këtë herë sherri me thika ka ndodhur në Imperia, Itali.

Siç bëhet e ditur nga ky sherr një 51-vjeçar ka mbetur i plagosur me thika.

Ai është qëlluar disa herë me thikë sapo ka dalë nga lokali ku ishin duke festuar disa familje shqiptare.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur policia dhe ambulanca. 51-vjeçari është në gjendje të rëndë në spital, por jashtë rrezikut për jetën.

Dëshmitarët për këtë ngjarje kanë qenë të shumtë, pasi plagosja ka ndodhur në trotuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2018 - 23:14

Një incident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në stadiumin “Selman Stermasi”, në ndeshjen Tirana-Kamëz.

Një tifoz me shtetësi ruse është dhunuar keq nga tifozët e skuadrës së Tiranës.

Postuar: 18/08/2018 - 22:46

Policia italiane në Milano ka vënë në pranga një shtetas shqiptar, me akuzën e trafikut të drogës

Postuar: 18/08/2018 - 22:39

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë- Tiranë.

Postuar: 18/08/2018 - 22:18

Një sherr masiv mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Sarandë dhe si paso

Postuar: 18/08/2018 - 22:07

Kohën e fundit dukshëm janë shtuar kërkesat për të ndihmuar personat të cilët vuajnë nga sëmundje

Postuar: 18/08/2018 - 21:14

Policia ka arrestuar sot të shumëkërkuarin shqiptar Edmond Bego, 48-vjeç.

Postuar: 18/08/2018 - 21:02

Ka dështuar të kalojë kufirin me një pasaportë të dyshuar si holandeze, një 50 vjeçar nga Tirana.