BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Aktualitet

Sherri me armë në Durrës, zbardhen emrat kush janë babë e bir të plagosur

Sherri me armë në Durrës, zbardhen emrat kush janë babë

Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja e babë e bir në Durrës që ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen 13.

Mësohet se bëhet fjalë për Armando Baboçin, 39 vjeç dhe Erald Gjinin, 19 vjeç (Ky i fundit ka ndërruar mbiemrin), ndërsa thuhet se janë kontingjent të krimit.

Ndërkohë,  bëhet me dije se të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që pala tjetër e arrestuar, që po merret në pyetje është me mbiemrin Tatozi.