BREAKING NEWS

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i bllokon fondet me vendim të prerë (Përplasja mes organizatës dhe Kongresit)

Gjykata Supreme i jep ‘goditjen’ e rëndë George Sorosit, i
x

Aktualitet

Plas sherri në paraburgim, drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve jep urdhrin urgjent për anëtarët e bandës së Avdylajve

Plas sherri në paraburgim, drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve jep

Pas një sherri në paraburgim mes anëtarëve të grupit Avdylaj, në shtetasi Italian dhe policisë, drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve ka urdhëruar izolimin e tyre në sektorin e posaçëm.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Klodiana Lala. Ndërkohë, vendimet e drejtorit të Burgjeve do të shqyrtohen nga Gjykata e Tiranës, nëse janë në përputhje me ligjin.

Seanca pritet të zhvillohet ditën e sotme në orën 14:00.

Më të lexuarat