BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Aktualitet

(FOTO) Shfaqet me këngë zie dhe vajtimi në protestën e opozitës, kush është kandidatja e njohur e primareve që shfaqet me vello të zezë: Kortezhi i dhimbjes...

(FOTO) Shfaqet me këngë zie dhe vajtimi në protestën e

Me simbole dhe mesazhe është organizuar protesta e opozitës ditën e sotme.

Sikurse edhe herën e kaluar një gomone është përdorur për të treguar largimin e shqiptarëve drejt Britanisë së Madhe.

Ndërkaq, nga selia e PD-së janë parë të dalin edhe vajza të veshura me të zeza, si në zi.

“Kortezhi i dhimbjes shqiptare”, ka kënduar edhe një këngë vaji në tekstin e të cilës ndër të tjera thuhej: “Ai që i vrau shpresën shqiptarëve….”.

Mes grupit të ‘artistev’ me të zeza spikaste kandidatja e primareve, Adriana Kalaja.

(FOTO) Shfaqet me këngë zie dhe vajtimi në protestën e