BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Aktualitet

Shfaqet me kokën ulur dhe i penduar përpara togave të zeza/ Del para gjykatës 40-vjeçari shqiptar në Greqi që vrau gruan me thikë për shkaqe xhelozie

Shfaqet me kokën ulur dhe i penduar përpara togave të zeza/ Del

40-vjeçari shqiptar që vrau gruan një ditë më parë në Greqi, ka dalë sot para gjykatës dhe më pas iu dorëzua komisariatit, ku do të lihet në qeli deri në marrjen e një dënimi.

Florand Shehu është shfaqur kokë ulur para gjykatës në Athinë, ndërkohë që siç raportojnë mediat greke ai ka qëndruar i heshtur.

Ngjarja e rëndë ndodhi një ditë më parë, ku 40-vjeçari, goditi me thikë për vdekje gruan e tij 31-vjeçaren dhe pranoi se krimin e bëri se ishte xheloz ndaj saj

 “Unë e vrava gruan time në apartamentin ku jetonim. Isha xheloz çmendurisht për të", rrëfeu 40-vjeçari. Çifti thuhet kishin shpesh konflikte me njëri tjetrin, ndërsa vrasësi e rrihte brutalisht vajzën.

Shfaqet me kokën ulur dhe i penduar përpara togave të zeza/ Del

Më të lexuarat