Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shi i rrëmbyeshëm dhe vetëtima / Regjistrohen incidente në Tiranë, bie një skelë prej hekuri në mes të rrugës

Postuar: 15/08/2018 - 15:52

Pas temperaturave të larta, kryeqyteti është ‘mbërthyer’ nga moti i keq. Pasditen e sotme, shi i rrëmbyeshëm dhe me rrufe ka nisur të bjerë të Tiranë.

Ndërkohë, janë regjistruar edhe disa incidente. Siç shihet në disa foto të siguruara nga LSA, pranë galerisë FAB, pranë Presidencës, një skelë prej hekuri ka rënë nga një fasadë që po ndërtohej, duke përfunduar kështu në rrugë.
Nuk dihet nëse ka pasur persona të lënduar nga ngjarja në fjalë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/09/2018 - 16:53

Ndërkohë që lista e parë e përparësisë për procesin e rivlerësimit është në përfundim, duke nisur nga shtatori, Komisioni i Pavarur i Kualifikimit do të nisë rivlerësimin për listën e dytë.

Postuar: 26/09/2018 - 16:33

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar rastin e një zjarri në ullishten e Zhupanit.

Postuar: 26/09/2018 - 15:42

Ka mbërritur në Prokurorinë e Përgjithshme në Tiranë përgjigja e laboratorit anglez në lidhje me

Postuar: 26/09/2018 - 15:23

 Fëmijët kanë qenë në fokus të emisionit “Fol me psikologen”.

Postuar: 26/09/2018 - 14:44

Dy persona me shtetësi amerikanë janë arrestuar në Morinë, të tentativë për tu larguar nga vendi,

Postuar: 26/09/2018 - 14:23

Këngëtarja Eni Koçi sapo ka lajmëruar projektin e ri muzikor në bashkëpunim me k

Postuar: 26/09/2018 - 14:14

Arrestohen dy shtetas amerikane.