BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Aktualitet

Shifrat e Covid/ Ky është qyteti që mban rekordin me infektime në Shqipëri

Shifrat e Covid/ Ky është qyteti që mban rekordin me infektime

Ministria e Shëndetësisë në përditësimni e të dhënave të Covid 19 në vendin tonë bëri me dije se në 24 orët e fundit janë kryer 1329 testime, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë me Covid 302 qytetarë.

Rekord mban Tirana me 196 të prekur. Kryeqyteti vazhdon të shfaqë raste të shumta dita-ditës.