BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Aktualitet

Shkak një djalë! Gazetari i njohur zbulon detaje nga sherri banal mes vajzave që degradoi në plagosje në “Qytet Studenti”, zbardhet çfarë deklaroi në polici 18-vjeçarja

Shkak një djalë! Gazetari i njohur zbulon detaje nga sherri banal mes

Një sherr banal mes vajza degradoi deri në plagosjen me thikë të njërës prej tyre në “Qytet Studenti”.

Martina Z. plagosi me thikë Aurora G. pasi sipas saj ajo kishte ndërhyrë në lidhjen që ajo kishte me një djalë,

Shkak i sherrit ishte një djalë, i cili fillimisht ishte lidhur me njërën dhe më pas me tjetrën, sipas informacioneve.

“Në polici ajo ka deklaruar se ishte konflikt për shkak të një marrëdhënie intime. Nga një histori dashurie ka degraduar në plagosje, ato janë të njohura, sipas uniformave blu”, tha gazetari Arsen Rusta në lidhje live në emisionin Shqipëria Live.

18-vjeçarja qëlloi me thikë 20-vjeçaren dhe më pas është larguar, duke mos telefonuar as ambulancën. Njëra prej tyre jeton vetëm, kurse tjetra jeton me familjarë, të cilët kanë thënë se nuk kishin dijeni.

Në lidhje me pyetjen se sa merren me seriozitet këto raste, Rusta tha se ka shumë përfshirje dhe raste, aq sa tashmë është cilësuar si “Krimi i rrugës”.

 

 

Më të lexuarat