Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shkodër/ 42 vjeçari hidhet nga kati i tretë i pallatit

Postuar: 14/06/2018 - 19:23

Një person është hedhur nga një pallat në Shkodër por ka arritur që të shpëtojë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Isuf Sokoli në Shkodër. Personi me inicialet K. M. 42 vjeç  është hedhur nga kati i tretë. Informacionet bëjnë me dije se ky person vuan me probleme të shëndetit mendor.

Ai pësoi dëmtime në kokë dhe është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës ku po i jepet ndihma e parë. Në vendngjarje ka mbërritur policia për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2018 - 14:52

Djali plagos nënën dhe babanë me thikë në Durrës. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më pare në banesën e tyre.

Postuar: 20/06/2018 - 14:22

Është vendosur masa e sigurisë “burg pa afat” për Violeta Donaj, gruan që vrau bashkë

Postuar: 20/06/2018 - 14:10

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj për herë të parë komentoi efektin e mbiçmimit t

Postuar: 20/06/2018 - 14:03

Edhe pse në gjendje të rëndë psikologjike gruaja që ekzekutoi burrin e saj në pazarin e Milotit,

Postuar: 20/06/2018 - 13:35

Një vajzë shqiptare në Austri është përdhunuar nga një 19-vjeçar afgan, raportojnë këtë të mërkur

Postuar: 20/06/2018 - 13:07

U deshën plotë 17 vite që prej nisjes së çështjes, që gjykata e Rodosit në Greqi të merrte vendim

Postuar: 20/06/2018 - 12:48

Një sasi e madhe droge është gjetur në zonën e Karaburunit në Vlorë.