BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Aktualitet

Shkrumbohet gjatë natës makina e efektivit të Policisë, një person me kapuç afrohet dhe i vë flakën. Zbardhen dyshimet e para

Shkrumbohet gjatë natës makina e efektivit të Policisë,

Përfshihet nga flakët në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme një makinë, bëhet me dije se automjeti ishte në pronësi të një efektivi Policie në Librazhd.

Makina është në pronësi të shtetasit me iniciale P. Xh, punonjës policie. Sipas burimeve dyshohet që zjarri ishte i qëllimshëm dhe në disa kamera të biznesve pranë policia ka parë një person të maskuar me kapuç.

Fakt ky që zgjon dyshimet se mund të ketë qënë zjarrëvënie e qëllimshme por akoma nuk është bërë identifikimi i autorit. Policia është duke vijuar hetimet për ngjarjen.

Më të lexuarat