BREAKING NEWS

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën parakohe muzikantit të njohur shqiptar, prej një muaj luftë me sëmundjen në Turqi, miku i tij jep lajmin e hidhur

Tjetër humbje e rëndë në vend, Covid-19 i merr jetën
x

Aktualitet

Shkrumbohet nga flakët banesa në Kolonjë, humb jetën 89-vjeçari

Shkrumbohet nga flakët banesa në Kolonjë, humb jetën

Një 89-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e zjarrit të rënë në banesën e tij. Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të diele (22 nëntor) në fshatin Podë të Kolonjës.

Viktima është shtetasi Vangjel Rusta, i cili jetonte vetëm në banesë.

“Më datë 22.11.2020, rreth orës 16:10, në fshatin Podë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit V. R., 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen”, thotë policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Më të lexuarat