BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

Shkrumbohet nga flakët makina në mes të Bllokut

Shkrumbohet nga flakët makina në mes të Bllokut
Një makinë ka marrë zjarr ditën e sotme në zonën e Bllokut në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 në rrugën “Sami Frashëri”, fatmirësisht pa persona të lënduar. Shkaqet e zjarrit janë ende të paqarta, ndërsa makina është djegur plotësisht.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu dhe po punojnë për normalizimin e situatës për shkak të trafikut të shkaktuar gjatë djegies së mjetit.

 

Më të lexuarat