BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Aktualitet

Shkrumbohet nga zjari ‘BMW-ja’ në autostradën e TEG-ut, çfarë ka ndodhur?

Shkrumbohet nga zjari ‘BMW-ja’ në autostradën e TEG-ut,

Një makinë tip “BMW” ka marrë flakë në autostradën e TEG mbrëmjen e sotme.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur me shpejtësi në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, ndërkohë që mësohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Nuk dihet ende se cili ka qenë shkaku që makina është përfshirë nga flakët, ndërkohë që policia po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes