BREAKING NEWS

“Ilir Meta do t’i shtypë e t’i përdhosë viktimat e tij”, Frrok Çupi zbulon skenarin e presidentit: Çfarë pritet më 2 mars

“Ilir Meta do t’i shtypë e t’i përdhosë
x

Aktualitet

Shoferi humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, dalin detajet e para të aksidentit në Cërrik