BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Shokohen familjarët në Librazhd, gjejnë të vdekur në banesë 24-vjeçarin (Emri)

Shokohen familjarët në Librazhd, gjejnë të vdekur në

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Librazhd. Mësohet se një 24-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Bëhet me dije se një 24 vjeçar i identifikuar si shtetasi Arjan Skilja është gjetur i vetëvarur nga familjarët.

Më pas ata kanë njoftuar policinë dhe urgjencën e spitalit.

Ngjarja ka ndodhur lagjen që njihet me emrin, Stacioni i Trenit.

Më të lexuarat