BREAKING NEWS

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu qetëson qytetarët pas lëkundjeve të sotme

Dy muaj nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, sizmiologu
x

Aktualitet

Shokuese/ Përdhunohet në grup në ambientet e shkollës vajza 8-vjeçare në Durrës, policia arreston 16-vjeçarin (Detaje tronditëse)

Shokuese/ Përdhunohet në grup në ambientet e shkollës vajza

Në ngjarje e rëndë është shënuar në zonën e Arapajt në Durrës. Një 16 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka përdhunuar në grup një të mitur, vetëm 8 vjeçe.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth dy javë më parë në shkollën “Myslim Hida”.

Mësohet se djem të moshës 15-17 vjeç kanë marrë të miturën dhe e kanë lidhur në katin e katër të shkollës ku edhe kanë kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë.

Sipas burimeve vajza është gjetur e lidhur nga mësuesit e shkollës në katin e katërt, dhe më pas ka rrëfyer gjithçka. Ngjarja është mbajtur e fshehtë nga policia e Durrësit.