Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shoqërohet në polici Emiljano Shullazi, gjithë policia në këmbë për të kapur "mollën e sherrit" në politikë

 Shoqërohet në polici Emiljano Shullazi, gjithë policia në këmbë për të kapur "mollën e sherrit" në politikë

Postuar: 16/04/2016 - 21:43

Shoqërohet në polici Emiljano Shullazi, fill pas akuzave që bëri publike sot ish-kryeministri Sali Berisha se ai kishte kërcënuar dekanin e Fakultetit të Shkencave të Natyrës, Mynyr Konin. 
 
Berisha denoncoi sot se Shullazi kishte kërcënuar Konin që të hiqte dorë nga gara për rektor të Universitetit të Tiranës, në të kundër do t'i merrte peng djalin.
 
Forca të shumta policie kanë kryer kontrolle në shtëpinë e tij. Gjithashtu, forca policie ka pasur edhe te zona e Parkut dhe Rruga e Kavajës. 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/06/2019 - 13:45

Një 46-vjeçare nga fshati Arrës në Urë-Vajgurore, ka tentuar ti japë fund jetës, duke pirë helm.

Postuar: 24/06/2019 - 13:28

Një 22-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në Greqi.

Postuar: 24/06/2019 - 13:21

 Gjykata e Kukësit pranoi kërkesën e prokurorisë duke ndryshuar masën e sigurisë për katër t

Postuar: 24/06/2019 - 12:14

Pas një orë diskutimi Kolegji Zgjedhor është tërhequr për të marrë vendimin për zgjedhjet e 30 qe

Postuar: 24/06/2019 - 11:36

Dështon nisja e procesit gjyqësor për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë.

Postuar: 24/06/2019 - 11:00

Polumbarët e Forcave Speciale dhe Policia Kufitare vijojnë prej ditës së djeshme kërkimet për gje