BREAKING NEWS

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i fortë i SHBA-së, ja çfarë pritet të ndodhë në vijim

Kush e kërcënoi dhe kanosi SPAK-un? Vjen paralajmërimi i
x

Aktualitet

Shpërndanin kokainë me motor, e pëson keq çifti shqiptar pas një kontrolli të befasishëm në shtëpi (Detajet)

Shpërndanin kokainë me motor, e pëson keq çifti shqiptar

Një çift me origjinë shqiptare ka përfunduar në prangat e policisë greke, të akuzuar se trafikonin kokainë në Halkidiki.

Gjatë një kontrolli befasues të shtëpisë së tyre në Nea Kallikratia, ata sekuestruan dy pako kokainë me një peshë totale 91.2 gram dhe një motor me të cilin burri 35-vjeçar dhe gruaja 28-vjeçare lëviznin mallrat e tyre të paligjshme.

Policia gjeti gjithashtu edhe 1.540 euro nga shitjet.

Të dy shqiptarët u dërguan në prokurorinë e Gjykatës së Shkallës së Parë të Selanikut.