Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

'Shpërthen' Artan Hoxha, nxjerr blof Ervin Salianjin: O mashtrues, kujdes

Postuar: 26/03/2019 - 23:48

Gazetari investigativ Artan Hoxha është përplasur me ish-deputetin e PD Ervin Salianji në emisionin Opinion ku diskutohen përgjimet e reja të audio-përgjimit Babale.

Hoxha i kthehet Salianjit se e gjithë kjo është një montim dhe se ky i fundit është duke mashtruar.

Ai thotë se ish-deputeti duhet të dorëzojë përgjimin origjinal pasi do e ketë keq punën. 

“Je duke mashtruar. Nxirr stilolapsin, origjinalin dhe çoje atje. Je marrë i pandehur.  O mashtrues.”, tha ndër të tjera Artan Hoxha.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 11:31

Shqiptari humb jetën në krye të detyrës. Një 51 vjeçar shqiptar është vrarë barbarisht gjatë punës si roje nate në një kompani greke në Athinë.

Postuar: 17/06/2019 - 11:31

Nga Specialistët e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Athina drejt vendit tonë, i shtetasit sh

Postuar: 17/06/2019 - 11:24

Gjykata ka dhënë masën arrest me burg për të arrestuarin Florenc Çapja.

Postuar: 17/06/2019 - 10:53

Dy të moshuar kanë rënë pre e grabitjes në Pukë.

Postuar: 17/06/2019 - 10:47

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Postuar: 17/06/2019 - 10:40

Sot përfundoi afati ligjor për verifikimin e plotësimit të kushteve nga kandidatet për Prokuror t

Postuar: 17/06/2019 - 10:31

Ish-kryetarja e AMA-s Endira Bushati ka qenë e ftuar mëngjesin e sotëm në studion e Fax News, ku