BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Aktualitet

Shpërthen në flakë pika e karburantit në autostradën Lezhë-Laç, zjarrfikësit në vendngjarje