BREAKING NEWS

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë në Rrëshen, reagon Policia dhe jep detajet e para

Motër e vëlla u ekzekutuan në oborrin e shtëpisë
x

Aktualitet

Shpërthim i fuqishëm te ‘Rruga e Burgut’, qytetarët në panik. Çfarë ka ndodhur?