BREAKING NEWS

Ngritja e Gjykatës Kushtetuese, ambasadorja Yuri Kim i dërgon ultimatumin e prerë politikës shqiptare: Ruçi e Meta të punojnë urgjentisht me...

Ngritja e Gjykatës Kushtetuese, ambasadorja Yuri Kim i dërgon
x

Aktualitet

Shpërthim me eksploziv në dyqanin e biznesmenit në Lezhë (EMRI)

Shpërthim me eksploziv në dyqanin e biznesmenit në Lezhë

Një sasi eksplozivi ka shperthyer gjate nates ne fshatin Gocaj te Lezhës.Raportohet se lënda eksplozive është vendosur në derën e një dyqani në pronësi të shtetasit Arben Malotaj.

Per fat nga shperthimi nuk ka pasur persona te lenduar, por vetem deme materiale.

Policia ka mberritur menjehere ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Pas ngjarjes ne deshmine e pare qe kane dhene familjaret pretendojne se nuk ka asnje konflikt dhe nuk i dine arsyet e vendosjes se lendes eksplozive ne biznesin e tyre.

Më të lexuarat