Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqiptari arratiset nga makina e policisë, por patrulla e ndjek dhe nuk mbaron me kaq, pas pak kohësh ndodh...

Postuar: 20/02/2019 - 13:12

Një shqiptar dhe dy të arrestuar të tjerë kanë arritur të arratisen nga makina e policisë. Mediat greke që publikojnë lajmin shkruajnë se ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në Athinë.

Të arrestuarit, mes të cilëve edhe një shqiptar, por që nuk i bëhet me dije emri, po transportoheshin me makinë policie, pasi ishin ndaluar.

Ishte momenti kur makina e policisë ndaloi në semafor, në kryqëzim dhe në rrethana që ende mbetet për hetim, të tre të arrestuarit arritën të largoheshin me vrap.

Policia u vu në kërkim, dhe pas pak kohësh shqiptari dhe një tjetër u kapën, ndërkohë që i arrestuari grek kishte mundur të fshihej dhe është ende në kërkim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 23:57

Ditën e sotme studentët protestuan para ministrisë së Arsimit duke ndezur zjarr e duke thyer xhama.

Postuar: 22/05/2019 - 23:54

Edhe gjatë ditës së nesërme priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë, Dibër,

Postuar: 22/05/2019 - 22:45

Dy ditë para votimit të Skënder Gjinushit për në krye të Akademisë së Shkencave, akademiku Artan

Postuar: 22/05/2019 - 21:16

Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshor

Postuar: 22/05/2019 - 20:57

Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Ital

Postuar: 22/05/2019 - 20:38

 Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Ofi

Postuar: 22/05/2019 - 20:36

Një person është plagosur në qytetin e Sarandës.