BREAKING NEWS

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me paralajmërimin ‘bombë’ për Sali Berishën: Tani jetojmë vetëm për të parë fundin tënd! (VIDEO)

“I pashpirt dhe i poshtër”, Romeo Kara del me
x
BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur kap detajin në veshjen e autorit dhe bën deklaratën e fortë: Nuk ishte krim pasioni, por... (FOTO)

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Ditën e hënë Ismet Osmanaj nga Gjakova mbeti i vrarë dhe dyshohet se ai u qëllua për vdekje nga Bekim A., i cili është ish-burri i gruas së tij.

Policia belge ka njoftuar se 52-vjeçari kishte qenë duke pritur fëmijët e të dashurës së tij, kur është therë 13 herë me thikë.

I dyshuari është arrestuar menjëherë dhe sipas prokurorit, Bekimi ngarkohet me veprën penale “Vrasje”. Ai pritet që të premten të dalë para gjykatës. Ngjarja e rëndë ndodhi para syve të fëmijëve dhe Lindës, bashkëshortes së Ismetit.

Kjo ngjarje që tronditi opinionin publik u diskutua ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku në lidhje të drejtpërdrejtë ishte gazetari, Albi Xhunga.

Sipas tij, ky nuk është një krim pasioni, por kanunor i mentalitetit të vjetër.

“Bekimi e ka parë si pronë Lindën, e viktima i ka marrë diçka që i përket atij”, tha Xhunga teksa komentonte vrasjen makabre.

Gazetari shtoi se në ditën që Bekimi ka kryer krimin e rëndë, kishte veshur kostumin më të mirë.

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Shqiptari ekzekutoi të dashurin e ish-gruas së tij, gazetari i njohur

Më të lexuarat