Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqiptari gjendet i djegur në makinë, banorët rrëfejnë tmerrin

Postuar: 18/09/2019 - 20:47

Një shqiptar është gjetur i djegur brenda një makine në ishullin e Rodosit. Sipas medieve greke, viktima është baba i një vajze të mitur. Ai u gjet në orën 06:20 të mëngjesit nga policia brenda në makinë i karbonizuar.

Dyshimet e para janë se shqiptari ka kryer vetëvrasje për shkak të borxheve të shumta. Familjarët kanë deklaruar se ai ishte larguar nga banesa rretho orës 05:00 të mëngjesit, ndërsa rreth një orë më pas ndodhi ngjarja.

Mediet greke citojnë banorët që theksojnë se ekziston edhe një video e momentit kur makina përfshihet nga flakët, ndërsa u dëgjua edhe një klithmë e fortë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/10/2019 - 20:22

Për të disatën ditë radhazi dhjetëra automjete policie kanë zbarkuar në Unazën e Re, 30 minuta para se banorët të nisin me qëndresën e tyre kundër prishjes së banesave dhe bizneseve të tyre.

Postuar: 14/10/2019 - 20:09

Është shkarkuar ditën e sotme nga detyra e zëvendës drejtorit për Hetimin e Krimeve të Rënda në G

Postuar: 14/10/2019 - 20:01

Një burrë është sulmuar në Zvicër nga dy persona të maskuar, duke i marrë një shumë të konsiderue

Postuar: 14/10/2019 - 19:52

Një sherr i madh ka ndodhur mbrëmjen e të dielës në burgun Nafplios.

Postuar: 14/10/2019 - 19:40

Kolegji i Posaçëm i Apelimit i ka dhënë të drejtë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, mbi vend

Postuar: 14/10/2019 - 19:20

Gjatë protestës së qytetarëve të Unazës së Re, pranë drejtorisë së policisë mbrëmjen e djeshme, a

Postuar: 14/10/2019 - 18:33

Një vajzë 16-vjeçare ishte e ftuar së bashku me tre miq në një festë në shtëpinë e një prej të pa