Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason gazetarin grek, ja çfarë i thotë për Erdogan

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason
x

Aktualitet

Shqiptari gjendet i vdekur brenda një makine

Shqiptari gjendet i vdekur brenda një makine

Një person është gjetur pa shenja jete brenda një veture në fshatin Koliq të komunës së Prishtinës.

Sipas njoftimit nga Policia e Kosovës, i ndjeri është konstatuar pa shenja jete brenda një automjeti, ndërkohë që nuk dihet nëse bëhet fjalë për një vrasje. 

Njoftimi i policisë 

Sot, më 08.08.2020 rreth orës 14:30, policia është njoftuar për një rast ‘vdekje e dyshimtë’. Rasti ka ndodhur në fshatin Koliq (lagja Peraj). Njësitet policore nga Stacioni Policor ‘Veriu’ Prishtinë i janë përgjigjur njoftimit. Në vend-ngjarje, në një veturë, është gjetur një person pa shenja jete. Policia është duke e trajtuar rastin në koordinim me prokurorinë.