BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Aktualitet

Shqiptari nuk iu beson syve kur shikon në mëngjes se çfarë kishte ndodhur brenda stanit me dele

Shqiptari nuk iu beson syve kur shikon në mëngjes se çfarë

Një zjarr ka përfshirë një stan në fshatin Viron, Finiq në orën 06:15.

Si pasojë e flakëve janë djegur 200 dele dhe një sasi e konsiderueshme produktesh ushqimore.

"Më datë 22.01.2021, rreth orës 06:15, në fshatin Viron, Finiq, në një stan ka rënë zjarr dhe si pasojë janë djegur rreth 200 bagëti (dele) dhe një sasi e konsiderueshme baze ushqimore. Nga hetimet paraprake dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

Më të lexuarat