Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqiptarja rrëfen tmerrin e lidhjes jashtëmartesore, si u shndërrua një marrëdhënie sentimentale në 10 vjet tortura dhe dhunë, përdhunim në grup deri në 20 burra njëkohësisht

Postuar: 14/08/2019 - 23:54

Një grua me origjinë shqiptare ka denoncuar në polici tmerrin e përjetuar për 10 vite me radhë, nga një burrë me të cili krijoi lidhje jashtëmartesore.

Identiteti i shqiptares nuk është bërë me dije nga policia italiane. Meidat italiane kanë shkruar për historinë e tmerrshme që ka përjetuar shqiptarja, ku për 10 vjet torturoj dhe përdhunohej në grup edhe nga 20 burra njëherësh.

Pas 10 vitesh ajo gjeti guximin që të denonconte ngjarjen e rëndë që i ndodhte për vite me radhë.

Gjithcka nisi me një lidhje jashtëmartesore, raportoi Cataldo Pignataro, drejtor i Komisariatit të Corigliano Rossano, midis vajzës me origjinë shqiptare dhe një burri, i cili me kalimin e kohës i është kthyer në një makth të vërtetë.

Një marrëdhënie sentimentale u shndërrua në 10 vjet tortura dhe dhunë me takime seksuale edhe me burra të tjerë. Raste përdhunimi të viktimës që arrinin edhe nga 20 burra njëkohësisht. Dhe mjete për praktika sadomazokiste u gjetën në shtëpinë ku ndodhte tortura prej 10 vitesh.

Policia e Cosenza-s ka bërë të mundur arrestimin e 5 personave, të cilët akuzohen për “dhunë seksuale në grup” dhe për “zhvatje”.

“Në shtëpi u gjetën gjithashtu mjete për praktikat sadomazokiste”, tha prokurori. Sipas hetuesve, hetimi për dhunën seksuale në grup filloi pas denoncimit të gruas.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/08/2019 - 07:16

IKMT do të shembë sot restorantin e Mihal Kokëdhimës në Porto Palermo.

Në këto momente kanë mbërritur mjetet e IKMT ndërsa nga momenti në moment pritet shembja e restorant 'Panorma'.

Postuar: 20/08/2019 - 22:37

Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga

Postuar: 20/08/2019 - 22:30

Kur kanë kaluar 5 muaj nga grabitja në Rinas, bëhet e ditur se janë gjetur një pjesë e parave të

Postuar: 20/08/2019 - 22:01

Një person, i identifikuar tashmë nga policia e rendit të Fierit, por që nuk i është bërë publik

Postuar: 20/08/2019 - 21:42

Era e fortë e drogës që kultivonin në banesë i tradhtoi dy shqiptarët në Britani, të cilët u arre

Postuar: 20/08/2019 - 21:09

Kostandin Xhuvani u lirua sot nga burgu me leje nga Drejtoria e Burgjeve për të marrë pjesë në ce

Postuar: 20/08/2019 - 20:43

Ndërhyrja në kohë e një vrojtuesi sot në Plazhin e Velipojës, i ka shpëtuar jetën një 15-vjeçari